MÜÜGITINGIMUSED

1. Tellimine

1.1. Valige välja Teile sobivad tooted ning asetage need ostukorvi.

1.2. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks valige menüüst “Ostukorv”.

1.3. Valige Teile sobiv transpordi liik.

1.3.1 Teil on võimalik tulla kaubale ise järele.

1.3.2 Teil on võimalik tellida transport. Transpordi pakkujaks on Veski Puukool. Transpordi hind on määratud vastavalt hinnakirjale. Kauba tarneaeg on 5-10 päeva.

1.4. Pärast tellimuse vormistamise lehel vajalike lahtrite täitmist klikkige nupul „Esita tellimus”.

1.5. Juhime Teie tähelepanu sellele, et toote hind või kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning tagastatakse tasutud summa või pakutakse välja mõni muu lahendus.

2. Toodete eest tasumine

2.1. Makse sooritamiseks klikkige oma ostukorvi leheküljel olevale “Esita tellimus” nupule. Palume enne tasumist kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.

2.2. Toodete eest saate e-poes tasuda:

2.2.1. Kõikide VISA ja Mastercard deebet- ja krediitkaartidega.

2.3. Peale ettemaksuarve tasumist väljastatakse Teile originaalarve (tšekk)soovi korral paberkandjal. Peale ettemaksuarve tasumist loetakse ost sooritatuks ja leping sõlmituks.

3. Kauba kättesaamine

3.1. Tellimusele saate järgi tulla Veski Puukooli lahtioleku aegadel. Kui olete tellinud transpordi, siis saadetakse kaup  Teie poolt märgitud aadressile.

3.3. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, et meil oleks võimalik Teiega ühendust võtta, kui tellimuse täitmine peaks mingil põhjusel viibima või peaks tellimuse täitmisel ilmnema muid takistusi.

4. Kaebused ja lepingust taganemine

4.1. E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada e-posti aadressile:  info@veskipuukool.ee

4.2  Veski Puukool jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimus juhul,

4.2.1 kui Klient ei ole tellimuse eest 100% ulatuses tasunud;

4.2.2 kui Kauba kohaletoimetamise aadress asub väljaspool Eesti Vabariigi piire.

4.2.3 kui tellitud Kaupa ei ole mistahes põhjusel võimalik tarnida. Sellisel juhul saadab Veski Puukool Tellijale vastavasisulise e-kirja Tellimuses näidatud Tellija e-maili aadressile ja tagastab 14 päeva jooksul Tellija poolt tehtud ettemaksu.

4.3. Kliendil on õigus pärast tellimuse eest tasumist, kuid enne toodete väljastamist või Kliendi poolt toodetele järele tulemist oma tellimus tühistada, saates Veski Puukooli e-posti aadressile info@veskipuukool.ee  vastavasisulise kirja koos taganemise põhjuse, arve numbri  ja oma arvelduskonto numbriga. Ettemaks tühistatud tellimuse eest koos transpordimaksumusega tagastatakse Kliendi pangakontole 14 päeva jooksul alates avalduse esitamist.

4.4 Kliendil on õigus taganeda Tellimuse alusel sõlmitud Lepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Kliendile. Kui mõni tellitud Kaupadest jõuab Tellijani teistest hiljem, siis kehtib hiljem kättesaadud kauba suhtes taganemisõigus alates hilisemast kättesaamisest. Tagastamiskulud kannab Klient. Veski Puukool tagastab kauba eest saadud summa 14-30 päeva jooksul Kliendile. Transpordikulud seoses Kauba toimetamisega Kliendini ei kuulu hüvitamisele.

4.5 Kliendil on õigus tagastada või vahetada 14 päeva jooksul oluliste puudustega (praak) Kaupu. Tagastamise või vahetamisega seotud transpordikulud kannab Veski Puukool. Kauba tagastamisel kannab Veski Puukool Tellimuse summa 100% ulatuses 14-30 päeva jooksul Kliendi kontole.

5. Vastutus ja vääramatu jõud

5.1. TÜ Veski Puukool vastutab Teie ees ja Teie vastutate TÜ Veski Puukool ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

5.2. TÜ Veski Puukool ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või transpordi viibimise eest, kui kahju või toote transpordi viibimine on tingitud asjaolust, mida TÜ Veski Puukool ei saanud mõjutada ning mille saabumist TÜ Veski Puukool ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

6. Muud tingimused

6.1. Kõiki www.pruulipuukool.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. TÜ Veski Puukool ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on külastajal õigus nõuda oma andmete kustutamist www.veskipuukool.ee e-pood andmebaasist.

6.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

6.3. Teie ja TÜ Veski Puukool vahel seoses www.veskipuukool.ee e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguse kaitsmise eesmärgil Tarbijakaitseametisse või Maakohtusse.

6.4. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

6.5 Kõik e-poe toodete pildid on illustratiivsed. Toodete originaalpiltide soovi korral võtke ühendust info@veskipuukool.ee

TÜ Veski Puukool

Järvamaa, Järva vald, Sõrandu küla, Tänavotsa talu 72508 e-mail: info@veskipuukoool.ee

Reg kood 14199927