PRIVAATSUSPOLIITIKA

www.veskipuukool.ee veebipoe isikuandmete töötlejaks on TÜ Veski Puukool, aadressiga Jarvamaa, Järva vald, Sõrandu küla, Tänavotsa talu 72508 e-mail: info@veskipuukoool.ee

Oleme pühendunud Teie privaatsuse tagamiseks ja kaitsmiseks.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

Isiklik teave on informatsioon, mis iseseisvalt või koos muu teabega, võimaldab üksikisiku tuvastada.

Me kogume teie kohta järgmist isiklikku teavet:

− nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;

− kauba kohaletoimetamise aadress;

− pangamakse andmed;

− kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);

− klienditoe andmed

Inimeste puhul, kes on meie veebilehel registreerinud, kuid, kes ei ole veel meie teenuseid või tooteid tarbinud, palume anda nõusolek andmete töötlemiseks enne, kui teile turunduspakkumisi edastame.

Me ei salvesta makseteavet, krediit- või deebetkaardi andmed.

Kuidas kogutud teavet kasutatakse

Andmetöötleja töötleb kasutaja kogutud andmeid ainult siis, kui selleks on põhjus ja andmete kasutamine on lubatud andmekaitseseadustele tuginedes.

Teie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.”

Kui me peame teie andmeid töötlema selleks, et teile soovitud teenust pakkuda või teiega lepingulisse suhtesse astuda, siis kasutame teavet järgnevail eesmärkidel:;

 • Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
 • Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks
 • Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
 • Korduvkülastustel, tuvastame teie andmed oma andmebaasist, et muuta tellimine kiiremaks ja lihtsamaks;
 • Teie konto haldamiseks meie veebilehtedel, millele olete registreerunud;
 • E-poe haldamiseks ja äri arendamiseks ja uuringute läbiviimiseks;
 • Teie ostueelistuste ja toodete valikutega arvestamine, nende analüüsimine selleks, et pakkuda teile reklaame, pakkumisi ja teateid seoses toodete ja pakkumistega, mis paistavad Teie eelistustele vastavat;
 • Teiega ühenduse võtmine kliendirahulolu hindamiseks, lõpetamata tellimuste kinnitamiseks, Teie tellimusega seotud probleemide või hilinemistest teatamiseks või muul viisil Teiega suhtlemiseks;
 • Teabe koondamine selle kohta, kuidas meie internetipõhist tellimisteenust kasutatakse (ilma ühtegi kasutajat spetsiifiliselt tuvastamata), et parendada oma teenust ja muuta see meie klientide eelistustele vastavamaks;
 • Teie toote-eelistustest lähtuvalt reklaamide näitamiseks;
 • Olles saanud Teilt nõusoleku, analüüsime andmeid ka selle kohta, kuidas meie teenuseid kasutate, võttes arvesse andmeid Teie asukohateabest Teiega seotud profiilideni. See tähendab, et me teeme teatud eelduseid selle kohta, millest olete huvitatud – seda kasutame näiteks selleks, et pakkuda Teile isikupäraseid turunduslahendusi, näidata Teile tooteid, mille puhul usume, et olete neist huvitatud, andmaks teada eripakkumistest või toodetest, mis võivad Teid huvitada. Teil on seda tüüpi andmetöötlusega seoses kindlad õigused. Igal ajal võite oma andmete kasutamise meie poolt keelata.

Kui kaua kogutud andmeid säilitatakse

Me säilitame Teie teavet nii kaua, kuni neid andmeid on tarvis selleks, et täita eelmainitud kasutuseesmärgid. Teil on igal ajal võimalik paluda meil oma isiklike andmete täielikku kustutamist.

Kuidas kogutud andmeid säilitatakse

Me kasutame Teie edastatud andmete ja enda poolt elektrooniliselt kogutud teabe hoiustamiseks Elkdata OÜ pakutud ja kaitstud veebiserverit. Ligipääs neile arvutiserveritele toimub läbi tulemüüride ja turvaväravate. Me ei edasta Teie isiklikke andmeid väljapoole Euroopa Majanduspiirkonda.

Teiepoolse päringu korral anname Teile ligipääsu Teie unikaalse kontoga seotud teabele ja kontaktidega seotud teabele, mis meil Teie kohta on. Kontaktide kaudu tehtud päringu korral andke meile palun teada oma praegune kontaktteave, et saaksime oma kirjeid täpselt kontrollida.

Teie andmed on kaitstud

Teie andmed on salasõnaga kaitstud. Kaitse säilimiseks ärge edastage oma salasõna kolmandatele isikutele. Soovitame, et oma arvuti jagamisel teiste inimestega sulgeksite sessiooni lõpetamisel oma brauseriakna. Väljalogimine kaitseb Teie andmeid juhul, kui kasutate arvutit koos kellegi teisega või kasutate arvutit avalikus kohas nagu raamatukogu.

Kellega andmetöötlejad andmeid jagada võivad

Aeg-ajalt võib andmetöötlejal olla tarvis eespool mainitu saavutamiseks jagada teie kohta kogutud isiklikku teavet hoolikalt valitud kolmandate pooltega. Nende võivad olla:

 • Makseteenuse pakkujad (sealhulgas internetimaksete teenuste pakkujad ja pettuste tuvastamise teenuste pakkujad): selleks, et meile teenuseid pakkuda, näiteks siis, kui töödeldakse krediitkaardimaksete andmeid, pakutakse meile tugiteenuseid või teostatakse kontrolli;
 • IT-teenuse pakkujad (sealhulgas pilveteenuste pakkujad): andmehoiustamise ja -analüüsi eesmärkidel;
 • Teie tellimuse täitmiseks, probleemide lahendamiseks või meie teenuste parendamiseks;
 • Klienditoe partnerid: aitavad meil lahendada võimalikke probleeme, mis teil meie teenustega seoses tekivad;
 • Turundus- ja reklaamipartnerid: selleks, et nad saaksid teile pakkuda reklaammaterjali, mis on teie jaoks kõige relevantsem ja ka selleks, et meie nimel teile e-posti teel turundusmaterjale saata;
 • Agentuurid: isikud, kes aitavad meil tegutseda vastavalt meie juriidilistele ja regulatoorsetele kohustustele või selleks, et teostada taustakontrolli maksete või rakenduste töötlemisel (näiteks krediidireitinguagentuurid, krediitkaartide arveldusasutused ja petturluse tuvastamise ja vältimise agentuurid);
 • Andmeanalüütikud ja uuringuettevõtted: isikud, kes aitavad meil saada aru sellest, kuidas saaksime teid ja kõiki meie kliente paremini teenida – võime neil ettevõtetel paluda teiega otse ühendust võtta, et saada teie arvamus meie toodete-teenuste kohta.

Kõigil juhtudel sõlmime selliste kolmandate ettevõtetega kirjalikud lepingud, mis nõuavad, et nad paneksid paika ettevaatusmeetmed teie isiklike andmete kaitsmiseks.

Pruuli Puukool on isikuandmete vastutav töötleja, Pruuli Puukool  edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Teie õigused

Teil, kui andmesubjektil, on järgnevad õigused. Kui soovite teostada ükskõik millist neist õigustest, võtke meiega kontaktide kaudu ühendust.

Õigus ligipääsule. Teil on õigus pääseda oma andmete ligi (kui me seda töötleme).

Õigus parandamisele. Teil on õigus oma andmeid parandada, kui see on ebatäpne või ebatäielik.

Õigus kustutamisele. See on tuntud ka kui „õigus olla unustatud“, lihtsustatult tähendab see teie õigust paluda meil kustutada täielikult või osaliselt teie kohta hoiustatav teave.

Õigus piirata töötlemist. Teil on õigus „blokeerida“ või „summutada“ teie andmete edasine kasutamine.

Õigus nõusolek tagasi võtta. Kui olete andnud oma nõusoleku ükskõik millisele teie andmetega tehtavale toimingule, siis on teil õigus võtta see nõusolek igal ajal tagasi. Nõusoleku tagasivõtmine ei muuda aga meiepoolset andmete kasutamist ebaseaduslikuks sellel ajal, kui nõusolek oli ilmne.

Õigus esitada töötlemisele vastuväiteid. Teil on õigus esitada vastuväide kindlat tüüpi andmete töötlemisele, sealhulgas otseturunduse ja profiilimise alasele töötlemisele.

KÜPSISED

Veski Puukooli e-poe poolt kasutatavad küpsised ei kujuta mingit ohtu Teie arvutile, kasutatavale veebibrauserile, ega levita arvutiviiruseid. Veebilehekülge külastades tuvastavad küpsised Teie poolt kasutatava brauseri.

E-poest tellimust vormistades, salvestavad küpsised Teie poolt sisestatud andmed selleks, et tulevikus oleks Teie külastus veelgi mugavam.

Küpsiseid kasutatakse:

 • selleks, et tagada kasutajatele võimalikult meeldiv külastuskogemus
 • kasutajakogemuse analüüsiks
 • salvestada kasutaja poolt sisestatud infot, et tulevikus oleks Teie kasutajakogemus sujuvam;
 • selleks, et koguda infot kasutajate keeleliste eelistuste ja brausei eelistuste kohta;
 • kolmandate osapoolte küpsiseid kasutame statistika ja külastuste jälgimiseks ning turundusplaanide koostamiseks.

Lisaks kasutame analüütika jaoks Google Analytics teenust, mis salvestab analüütika koostamise jaoks küpsiseid. Google Analyticsi küpsised tunneb ära järgnevate nimedega: utma / utmb / utmc / utmt / utmz / ga / gat / gid. Analüütika kogumine aitab meil paremini aru saada külastajate huvidest ning annab ülevaate lehe külastatavusest.

Kontakt

TÜ Veski Puukool

 Järvamaa, Järva vald, Sõrandu küla, Tänavotsa talu 72508 e-mail: info@veskipuukoool.ee

Reg kood 14199927

E-post: info@veskipuukool.ee

Telefon: +37256352857; +37256927881