Meist

Ja nüüd natuke meist endist. Oleme väike perefirma, asume keset Eestit Järvamaal. Tallinn -Tartu maanteelt on meieni ainult 7 km ilusat asfaltteed. Küla nimi Sõrandu, endine Koigi vald ja praegune Järva vald. Koigi ongi võtmesõna, just sealt tuleb ära keerata, et meile jõuda. Lihtsaim viis on nutiajastul sisestada google otsingusse Veski puukool ja gps juhib otse õue. Ka on kodulehel olemas meie asukoha kaart ja kontaktid.

Meie põhimõte on toota oma kaup ise, vähemasti roosid ja viljapuud. Seda seetõttu,et asume ühes Eestimaa külmemas osas, kui ilmateade külma lubab, saame meie täisportsjoni ja kui oleme olnud hästi head, pannakse peoga peale ka. Aga et pole halba heata, kasutame seda oma emataimede testimiseks. Mis meil vastu peab, sobib kõigile. Meie aias on üle 300 roosisordi, üle 40 mureli, hulgim kirsi- ja ploomisorte, muidugi õuna- ja pirnipuud, pihlakad, marjapõõsad ja ühtteist veel. Selline emaaed siis, pookoksi sisse pole vaja osta, saame oma aiast kõik. Kogused pole suured, sortiment on koostatud nii, et ka endal oleks huvitav, ja see muidugi täieneb iga aastaga.

Ka veame kauba tellijatele ise kätte, mitte et me ei usaldaks postiteenust, kasutame ka eriti rooside puhul automaate, aga suuremad kaubad veame ise kohale, et tellija saaks ilusa rikkumata taime. Tasu on mõõdukas kullerteenuse eest.

Muidugi töötame hetkel viirusrežiimil, kui tulete koju või ostate meilt laadal või müügipäeval, kasutame desotamist ja maske, oleme ka mõlemad vaktsineeritud.

Niisiis, kevadehooaeg algab kuskil aprilli teisel poolel, väiksemad, st. Aastavanused roosid tulevad müüki mai lõpupoole, siis peaks nad õites olema, nii me oleme teinud igal aastal. Loodame leida uusi huvilisi ja kliente, ka võib niisama helistada ja küsida nõu, kui oskame, siis aitame ja õpetame, see on tasuta. Aitähh!